Ekspres ciśnieniowy Krups Genio S Plus 15 Bar, Czerwony, Oszczędny
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-T-0570
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
GENIO S PLUS
Ekspres Genio S Plus
Automatyczny | Czerwony | 220 V
Ekspres Genio S Plus to nie tylko elegancki i nowoczesny wygląd. To pełna kontrola nad przygotowywaniem wielu rodzajów napojów kawowych, dokładnie tak, jak lubisz, bez wysiłku. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.
PRECYZYJNA PERSONALIZACJA
Ekspres Genio S Plus zapewnia precyzyjną kontrolę nad wielkością i temperaturą przygotowywanego napoju. Wybierz intensywność ulubionego espresso według własnych upodobań i potrzeb.
TRYB 1 MIN ECO
Ekspres Genio S Plus jest wyposażony w funkcję Eco, która automatycznie wyłącza ekspres po jednej minucie bezczynności w celu oszczędzania energii (ekspres ma zużycie energii w klasie A+).
ESPRESSO BOOST
Ta innowacyjna technologia zwilża kawę przed parzeniem, oferując bardziej intensywne espresso, jak z kawiarni.
KONTROLA TEMPERATURY
Możliwość wyboru temperatury pozwala na jeszcze większą personalizację przygotowywanych kaw. Wypróbuj przepisy na gorące i zimne napoje.
WYSOKIE CIŚNIENIE
Nasz system wysokiego ciśnienia do 15 barów umożliwia wydobycie wszystkich aromatów doskonałej kawy, pokrytej gęstą, aksamitną cremą.
DELEKTUJ SIĘ DUŻYM KUBKIEM KAWY DZIĘKI FUNKCJI XL
Wystarczy, że włożysz ulubioną kapsułkę, ustawisz wielkość napoju, używając intuicyjnego pokrętła LED i naciśniesz przycisk, który rozpocznie proces parzenia kawy. Lubisz duże porcje? Dzięki funkcji XL możesz cieszyć się jeszcze większą kawą (aż do 300 ml).
BEZ BAŁAGANUI BEZ KOMPLIKACJI
Życie wymaga ciężkiej pracy - przygotowanie kawy nie powinno. W ekspresie Genio S Plus zmielona kawa nie wydostaje się z kapsułki, co pozwala uniknąć bałaganu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Krups |
| Model | 4EPEWAI-C4+JYH5D3S |
| Kod producenta | Ekspres ciśnieniowy KRUPS Nescafe Dolce |
| Kolor dominujący | czerwony |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8L |
| Szerokość produktu | 11.00 cm |
| Wysokość produktu | 28.00 cm |
| Głębokość produktu | 29.00 cm |
| Waga produktu | 2.00 kg |
| Moc | 1500 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Rodzaj kapsułek | Nescafe Dolce Gusto |
| Rodzaje regulacji | temperatura kawy |
| Funkcje | oszczędzanie energii |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Komunikacja | wskaźnik konieczności odkamieniania |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Caffe Latte, Caffe Lungo, Cappuccino, Espresso, Ristretto |
| Indeks | 8SQVH6+-YVZ3PG |